Rockwood Music Hall fb youtube instagram Spotify

Performance ScheduleStages

04.28 I THURSDAY

6:00pm Ida Jo
7:00pm Rue Snider
8:00pm Will Kimbrough
9:00pm Maria Neckam
10:00pm Angie Atkinson
11:00pm Jake Hertzog
12:00am The YeahTones

 

04.29 I FRIDAY

6:00pm The Skyes
7:00pm SHEER
8:00pm Mickelson
9:00pm Oliver Ford
10:00pm BAILEN
11:00pm Ourida
12:00am Jon Stickely Trio
   

04.29 I FRIDAY

7:00pm Linda Draper Album Release
   
8:30pm

Hot Buttered Rum

(Buy Tickets)

   
10:00pm

The National Parks

w/ The Brevet

12:00am Lizzie & the Makers
   

04.29 I FRIDAY

7:00pm

Alexa Wilding

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Mick McAuley (of Solas) with Colm O Caoimh & friends Album Release Show

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Tony Harnell (TNT, x-Skid Row) Acoustic Performance

(Buy Tickets - Night 1 of 2)

   

 

04.30 I SATURDAY

3:00pm earthTONE
4:00pm Vegansnacks (Arnold Lee + Kassa Overall)
5:00pm Karlee Devito
6:00pm Lezane
7:00pm Nate Currin
8:00pm Aviva Jaye
9:00pm Cooke
10:00pm Robbing Johnny
11:00pm Miss Anthropica
12:00am Noelle Tannen
1:00am Kilos Davis

04.30 I SATURDAY

7:00pm

NYCROPHONE Presents: An Acoustic Gold Evening feat. YELA, Jessica Rowboat, Andy Mac

(Buy Tickets)

   
9:30pm

Tony Harnell (TNT, x-Skid Row) Acoustic Performance

(Sold Out - Night 2 of 2)

   
11:00pm

Barleaux

(Buy Tickets)

   
12:30pm

Moondrunk

(Buy Tickets)

   

 

05.01 I SUNDAY

3:00pm Mary Edwards
4:00pm Charlie Phllps
5:00pm Binx
6:00pm Rocco John
7:00pm Beckenstein-Brown
8:00pm Dan Krochmal
9:00pm Sam Hammerman
10:00pm Andrea Wright
11:00pm Eveline
12:00am Sturle Dagsland

05.01 I SUNDAY

6:00pm Annalise Azadian
7:00pm Kim Vogels
8:00pm RoseAnn Fino
9:00pm Sophia Bastian
10:00pm RAINE
11:00pm The Blind Suns
   

05.01 I SUNDAY

7:00pm

Yoshino Nakahara

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Skout

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Skirl Records presents:

Peter Lenz’ Lithium

(Buy Tickets)

   

 

05.02 I MONDAY

8:00pm

Bob Hillman

(Buy Tickets)

   
9:30pm

First Monday Bluegrass Jam hosted by Michael Daves

w/ FreshGrass Special Guest Ryan Cavanaugh

(No Cover)

   

 

05.03 I TUESDAY

  Communion Residency: New York
7:30pm Jon and Roy
8:15pm Future Generations
9:00pm Arc Iris
10:00pm Elderbrook
   
   
  DJ Sets By:
  The Big P.A. (Bang the Drum)
  Mike Spinella (Pandora)
   
  (Buy Tickets)

05.03 I TUESDAY

  Communion Residency: New York
7:00pm STELLA
7:45pm Blue Healer
8:50pm MAALA
9:50pm Basecamp
10:50pm Broken Hands
   
  DJ Sets By:
  The Big P.A. (Bang the Drum)
  Mike Spinella (Pandora)
   
  (Buy Tickets)

05.03 I TUESDAY

  Communion Residency: New York
9:00pm Brooke Annibale
10:00pm Michael Daves
   
   
   
   
  DJ Sets By:
  The Big P.A. (Bang the Drum)
  Mike Spinella (Pandora)
   
  (Buy Tickets)

 

05.04 I WEDNESDAY

7:00pm Kaylyn Marie
8:00pm Mutlu
9:00pm Niall Connolly
10:00pm Maude Gun
11:00pm Frank Fois Band
12:00am Isamu McGregor

05.04 I WEDNESDAY

7:00pm

Amanda Holley

(Buy Tickets)

   
8:00pm The Wild Wild
9:00pm Danny Greenberg
10:00pm Ashley Tobias
   

05.04 I WEDNESDAY

6:30pm

Glitter Piston featuring Bastian Korff and David Clement

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Gòn

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Charlotte Greve Lisbeth Quintet

(Buy Tickets)

   

 

05.05 I THURSDAY

6:00pm Kaitlin Riegel
7:00pm Jenn Summers
8:00pm Jesse Andrews
9:00pm Neil Davis
10:00pm BAILEN
11:00pm The New Apollos
12:00am Pia Zapata

05.05 I THURSDAY

7:00pm Private Event
   
8:15pm

Spottiswoode & His Enemies

(Buy Tickets)

   
9:30pm

paris_monster

May Residency Show #1

(Buy Tickets)

   
10:30pm Fancy Colors
11:30pm Simple Lovers
   

05.05 I THURSDAY

7:00pm

Stewart Lewis

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Oded Tzur

(Buy Tickets)

   

 

05.06 I FRIDAY

6:00pm Amelia Ellis
7:00pm BOWEN
8:00pm Ian Abel
9:00pm Luke Wesley
10:00pm Violent Mae
11:00pm Scruffy Pearls
12:00am Mostacho Xprmnt
1:00am Oporo

05.06 I FRIDAY

7:00pm

King Radio, Everything Turned to Color, Bob Oxblood

(Buy Tickets)

   
9:15pm

Lucy Woodward

(Buy Tickets)

   
10:30pm Jon Hugo
   
11:30pm

Lawrence

(Sold Out)

   

05.06 I FRIDAY

8:30pm

Kara Ali, Corey Lewin

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Frank Cannella feat. Danielle Uber

(Buy Tickets)

   
11:30pm

Bayo Fayemi Group

(Buy Tickets)

   

 

05.07 I SATURDAY

3:00pm Kay and Ray
4:00pm Ian Kieffer
5:00pm Ryan Holweger
6:00pm Chayla Hope (of Seafair)
7:00pm CIVIC
8:00pm Andrea Daly
9:00pm Gustaf
10:00pm Justin Jones
11:00pm Evan Felts
12:00am Anne-Claire & the Wild Mystics
1:00am The Sticks

05.07 I SATURDAY

7:00pm

Billy Dean & The Honor Roll

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Gill Landry

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Jesus on the Mainline

w/ Seafair

11:45pm Down North
12:45am Pavelle
   

05.07 I SATURDAY

7:00pm

Karen Jonas

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Jennifer Knapp

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Ghana Seperewa Highlife

(Buy Tickets)

   
11:30pm

Sam King

(Buy Tickets)

   

 

05.08 I SUNDAY

8:00pm Alison James
10:00pm Wild Eyed Boy
11:00pm Lovehoney
   

05.08 I SUNDAY

7:00pm

Claude Diallo Trio

w/ special guest Shanghai Anne Evenou

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Shira Gavrielov

(Buy Tickets)

   
10:00pm

BONOMO

(Buy Tickets)

   

 

05.09 I MONDAY

7:00pm

Moreland & Arbuckle

(Buy Tickets)

   
8:00pm Emme
9:00pm Adam Bellard
10:00pm Jim Campilongo Trio w/ Tony Scherr, Josh Dion
11:30pm Grey McMurray
   

05.09 I MONDAY

7:00pm

Bonnie Bishop

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Christa Gniadek, Dan Godlin, Tom Moran

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Harris, Tucker, and Linard

(Buy Tickets)

   

 

05.10 I TUESDAY

6:00pm Sister Speak
7:00pm Mama's Broke
8:00pm Sam Moss
9:00pm Justin Trawick
10:00pm Michael Daves
11:00pm Dan Blakeslee
12:00am Danny Lipsitz's Late Night Snack

05.10 I TUESDAY

7:00pm Olivia Millerschin
8:00pm NICKCASEY Record Release
   
9:00pm

Kelley McRae

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Distant Cousins

(Buy Tickets)

   

05.10 I TUESDAY

7:00pm

On Your Radar feat. Durham County Poets, The Young Novelists, Blair Bodine - Hosted by John Platt from WFUV

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Reuben Hollebon

(Buy Tickets)

   

 

05.11 I WEDNESDAY

6:00pm Ari Zizzo
7:00pm Castle Creek
8:00pm Demar
9:00pm The New Schematics
10:00pm The Doyle Brothers
11:00pm Freewheel Trio
12:00am Akie Bermiss

05.11 I WEDNESDAY

7:00pm

Blake Morgan

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Heather Eatman

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Jesse Fischer, Keith Ogawa, Luques Curtis

(Buy Tickets)

   

 

05.12 I THURSDAY

6:00pm The Northern Lights
7:00pm Jen Lane & John Antoniuk
8:00pm Rachel Zylstra
9:00pm Miko de Leon
10:00pm Mike Squillante
11:00pm The Wali Sanga
12:00am For Trees & Birds

05.12 I THURSDAY

7:00pm Jesse Ruben
8:00pm Josiah & The Bonnevilles
   
9:30pm

paris_monster

May Residency Show #2

(Buy Tickets)

   

 

 

05.14 I SATURDAY

3:00pm Nathan Fox
4:00pm Valentina and the Very Good Girls
5:00pm John Virag
6:00pm When Ships Collide
7:00pm The Tommy Roberts
8:00pm Talay
9:00pm Rosewood Revival
10:00pm Hide & Seek
11:00pm VELO
12:00am Bat House
1:00am DB3

05.14 I SATURDAY

6:00pm

Stories You Can't Tell on the Radio, Songs Only a Woman Can Sing: An evening of music and storytelling with Dan Bobkoff, The Chapin Sisters, Sally Herships, Carrie Ashley Hill and Ilya Marritz

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Todd Lewis Kramer

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Daniel Eyes & the Vibes

(Buy Tickets)

   

 

05.15 I SUNDAY

3:00pm Mary Edwards
4:00pm Maitri
5:00pm Me in Radio
6:00pm Jo Williamson
7:00pm Raye Zaragoza
8:00pm Free Advice
9:00pm Debbie Miller
10:00pm

'Banda De Goma'

J. Novak and L. Taylor

11:00pm Ignacio Rivas Bixio
12:00am Ignacio Cacace

05.15 I SUNDAY

9:30pm

Off the Record Tour North:

Hey Monea, Todd Carey

(Buy Tickets)

   

05.15 I SUNDAY

7:00pm

Jessica Martindale

(Buy Tickets)

   
8:30pm

kills to kisses

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Irish Mythen

(Buy Tickets)

   

 

05.16 I MONDAY

6:00pm MORI
7:00pm The Gage Brothers
8:00pm Odane Whilby
9:00pm Ryan Scott
10:00pm Benji Kaplan
11:00pm Bob Lanzetti
12:00am Teddy Kumpel LOOPestra w/ Graham Maby and Doug Yowell

05.16 I MONDAY

7:00pm

My Bubba

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Luan Parle

w/ Clive Barnes & Ed Romanoff

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Marit Larsen

(Buy Tickets)

   

 

05.17 I TUESDAY

7:00pm

Jessica Sweetman

(Buy Tickets)

   
8:00pm Ransom Pier
   
9:00pm

Elizabeth & the Catapult

w/ Royal Wood

(Buy Tickets)

   
11:30pm Emergency Tiara
   

 

05.18 I WEDNESDAY

6:00pm The Real Billy Keane
7:00pm Warren & Emmie
8:00pm Michael Drabik
9:00pm Niall Connolly
10:00pm Darryl Rahn & Will Pellerin
11:00pm Mishti
12:00am Rich Young

05.18 I WEDNESDAY

7:00pm Private Event
8:30pm Josh Flagg
10:00pm Mike Marlin & the Melomaniacs
   

 

05.19 I THURSDAY

6:00pm Sometimes We Sing Together
7:00pm Food Will Win the War
8:00pm Kami Maltz
9:00pm Daryl Hance Powermuse
10:00pm Dru Cutler
11:00pm The Rusty Guns
12:00am Planet Moon

05.19 I THURSDAY

7:00pm

Dori Freeman

(Buy Tickets)

   
8:00pm

Bruce Sudano

(Buy Tickets)

   
9:30pm

paris_monster

May Residency Show #3

(Buy Tickets)

   
10:30pm Atlas Engine
   

 

05.20 I FRIDAY

6:00pm Mara Stepe
7:00pm Cat Lopez
8:00pm Kenneth Whalum
9:00pm herMajesty
10:00pm Orly Bendavid & the Mona Dahls Album Release
12:00am Stoop Kids
   

05.20 I FRIDAY

7:00pm

Conspiracy of Venus: Muse Ecology Tour

(Buy Tickets)

   
10:00pm

MADAILA

(Buy Tickets)

   
11:15pm Celeste
12:30am The Gold Magnolias
   

05.20 I FRIDAY

7:00pm

Jim Hurst

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Lincoln Durham

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Eleanor Dubinsky, Karina Colis, Bam Bam Rodriguez

(Buy Tickets)

   
11:30pm

The Past Presents

(Buy Tickets)

   

 

05.21 I SATURDAY

3:00pm Sara Nelms
4:00pm HaleyJane Rose
5:00pm Miwa Gemini
6:00pm Samuel R. Saffery
7:00pm Mackenzie Shivers
8:00pm Mara Flames
9:00pm Matt Butler
10:00pm Rexford
11:00pm Astra the 22s
12:00am Hanba
1:00am Kat Vokes

05.21 I SATURDAY

7:00pm

Ian Ethan Case

(Buy Tickets)

   
8:15pm Dear Comrade
9:15pm Brandi & the Alexanders
10:15pm Tuelo
11:15pm Goodbye Picasso
   

05.21 I SATURDAY

4:00pm

Gus Birney

(Buy Tickets)

   
7:00pm

Kelly Padrick

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Jason Darling

(Buy Tickets)

   

 

05.22 I SUNDAY

3:00pm Mary Edwards
4:00pm Lisa Heller
5:00pm PrancerGents
6:00pm Martha Bourne
7:00pm Courtney Cutchins
8:00pm Ada Pasternak
9:00pm The Brothers Reed
   

05.22 I SUNDAY

7:00pm Friends and FOEs : Cat London, Jerzy Jung, and Mike Mentz
8:15pm Sheare
9:15pm Selan Lerner
10:15pm Morning Bound
   

05.22 I SUNDAY

7:00pm

Flagship Romance

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Drew De Four

(Buy Tickets)

   

 

05.23 I MONDAY

6:00pm Then There Were Two
7:00pm The Quinns
8:00pm AKER & Juana Aquerreta
9:00pm Ryan Scott
10:00pm Jonathan Greenstein
11:00pm Bob Lanzetti
12:00am Chris Buono

05.23 I MONDAY

5:00pm Private Event
   
7:00pm

Dash Hammerstein

(Buy Tickets)

   
8:00pm Attica Riots
8:45pm Jim Keller
10:00pm Jim Campilongo w/ Nels Cline, Chris Morrissey, Josh Dion
11:30pm

The After Party

Hosted by Akie Bermiss

   

05.23 I MONDAY

7:00pm

Jim Andralis

(Buy Tickets)

   
8:30pm

James Maddock

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Mike Brun

(Buy Tickets)

   

 

05.24 I TUESDAY

6:00pm Olivia Castriota
7:00pm Common Jack
8:00pm Martin Rivas
9:00pm Marty O'Reilly
10:00pm Michael Daves
11:00pm Justin Michael Williams
12:00am Tra$h Magnolias

05.24 I TUESDAY

7:00pm

Ana Egge and Lindsay Lou & the Flatbellys

(Buy Tickets)

   
9:30pm

Lindi Ortega

(Buy Tickets)

   
11:00pm

DeFalco Presents:

Chop and Quench featuring Special Guest Falu

(Buy Tickets)

   

05.24 I TUESDAY

7:00pm

Max Hatt / Edda Glass

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Tom Freund

(Buy Tickets)

   

 

05.25 I WEDNESDAY

6:00pm Bonzie
7:00pm Mike Montrey Band
8:00pm My Darling Fury
9:00pm Mount Everest
11:00pm James Dawn
12:00am Akie Bermiss

05.25 I WEDNESDAY

7:00pm

Old Man Canyon

w/ Monogold

(Buy Tickets)

   
9:15pm

Zach Deputy

(Buy Tickets)

   
11:00pm Phantom Pop
   

 

05.26 I THURSDAY

6:00pm David Redbranch
7:00pm Frank Dal Pra
8:00pm Mike Horn
9:00pm Lauren Hoffman
10:00pm The Appleseed Collective
11:00pm Daniel Meron
   

05.26 I THURSDAY

7:00pm

Communion Presents:

Clare Maguire

   
8:15pm

Anastasia

(Buy Tickets)

   
9:30pm

paris_monster

May Residency Show #4

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Zeke Finn

(Buy Tickets)

   
11:30pm 5j Barrow
   

 

05.27 I FRIDAY

6:00pm Mae Krell
7:00pm Willy Tea Taylor
8:00pm 9 Pound Hammer
9:00pm The New Students
10:00pm Breakfast for the Boys
11:00pm Evan Felts
12:00am The Seven Twenty
1:00am Reverend Freakchild

05.27 I FRIDAY

8:00pm Bellehouse
9:00pm Michael Persall
10:00pm Julia Haltigan
12:00am The Clubs
   

05.27 I FRIDAY

8:30pm

David Ford

(Buy Tickets - Night 2 of 2)

   
10:15pm

earthTone

(Buy Tickets)

   
11:30pm

Tomohiro Mori

(Buy Tickets)

   

 

05.28 I SATURDAY

3:00pm Tom Fitzpatrick
4:00pm Juan M Soria
5:00pm Steve Volkmann
6:00pm Kulick
7:00pm Chartwell Dutiro + Timbila
8:00pm Katie Buchanan
9:00pm Little Tower
10:00pm Nick Africano
11:00pm The Black Market Merchants
12:00am The Bailsmen
   

05.28 I SATURDAY

7:00pm Thin Lear
8:00pm On The Sun
9:00pm Tacoma Narrows
   
10:00pm

Mark Guiliana's Beat Music

(Buy Tickets)

   
11:30pm Jules & the Jinks
12:30am Tacuma Bradley's Unity Band
   

05.28 I SATURDAY

9:30pm

David You

(Buy Tickets)

   

 

Upcoming TICKETED EVENTS

 

May 30 - 7:30pm - Stage 2

Jon Cowherd's Mercy Project featuring Brian Blade, Steve Cardenas and Tony Scherr

(Buy Tickets)

 

June 1 - 10:00pm - Stage 2

Bryan Sutton Band featuring Sam Grisman, Casey Campbell, and Mike Barnett

(Buy Tickets)

 

June 2 - 7:00pm - Stage 2

Lucy Wainwright Roche

(Buy Tickets)

 

June 2 - 8:00pm - Stage 2

Ours

(Buy Tickets - Show #1)

 

June 3 - 8:15pm - Stage 2

Communion Presents:

Christopher Paul Stelling

(Buy Tickets)

 

June 8 - 9:30pm - Stage 2

Sweet Crude

(Buy Tickets)

 

June 9 - 7:00pm - Stage 2

Communion Presents:

Gordi

(Buy Tickets)

 

June 9 - 8:15pm - Stage 2

SAINT ADELINE feat. Justin Goldner

(Buy Tickets)

 

June 12 - 7:00pm - Stage 2

RAGGED SILK 織音

(Buy Tickets)

 

June 13 - 7:00pm - Stage 2

Becca Stevens Band

(Buy Tickets)

 

June 15 - 10:00pm - Stage 2

Brookladelphia & Female Frequency present Fiona Fest: a tribute to Fiona Apple in celebration of the 20th Anniversary of Tidal

(Buy Tickets)

 

June 16 - 8:00pm - Stage 2

Ours

(Buy Tickets - Show #2)

 

June 16 - 10:30pm - Stage 2

Nicky Egan & Co.

(Buy Tickets)

 

June 17 - 7:00pm - Stage 2

Matthew Mayfield

w/ TBD

(Buy Tickets)

 

June 22 - 7:00pm - Stage 2

Derek Hultquist

(Buy Tickets)

 

June 23 - 7:00pm - Stage 2

Benjamin Wagner

w/ Chris Abad

(Buy Tickets)

 

June 25 - 7:00pm - Stage 2

The Eagle Rock Gospel Singers

(Buy Tickets)

 

June 26 - 9:00pm - Stage 2

Saniyé Album Release

(No Cover)

 

June 28 - 7:00pm - Stage 2

Nikki Tino

(Buy Tickets)

 

June 30 - 8:00pm - Stage 2

Ours

(Buy Tickets - Show #3)

 

July 1 - 7:00pm - Stage 2

J'Sun

(Buy Tickets)

 

July 1 - 8:00pm - Stage 2

Aaron Camper

(Buy Tickets)

 

July 2 - 7:00pm - Stage 2

The Explorers Club

(Buy Tickets)

 

July 6 - 8:00pm - Stage 2

The Shirtwaist Sisters

(Buy Tickets)

 

July 25 - 8:30pm - Stage 2

Trevor Bachman: "Chasing Fear"

(Buy Tickets)

 

July 29 - 7:00pm - Stage 2

BELL, The Gantry

(Buy Tickets)

 

August 16 - 8:00pm - Stage 2

Karthick Iyer

(Buy TIckets)

 

May 30 - 7:00pm - Stage 3

Joelle Lurie

(Buy Tickets)

 

June 1 - 7:00pm - Stage 3

Erin and her Cello

(Buy Tickets)

 

June 1 - 8:30pm - Stage 3

Becca Stevens

(Buy Tickets)

 

June 2 - 7:00pm - Stage 3

Rebecka Larsdotter w/ Shai Maestro (piano), Sam Minaie (bass), Ziv Ravitz (drums)

(Buy Tickets)

 

June 3 - 8:30pm - Stage 3

Owen Danoff

(Buy Tickets)

 

June 4 - 8:30pm - Stage 3

Lili Añel

(Buy Tickets)

 

June 6 - 7:00pm - Stage 3

Special NYC Appearance: Jack O'Hara and Austin de Lone from Eggs Over Easy

(Buy Tickets)

 

June 8 - 7:00pm - Stage 3

Wilson Harwood, Sarah Kervin

(Buy Tickets)

 

June 8 - 9:00pm - Stage 3

Fred Eaglesmith

(Buy Tickets)

 

June 9 - 7:00pm - Stage 3

The Keigo Hirakawa Trio

(Buy Tickets)

 

June 9 - 8:30pm - Stage 3

Rachelle Garniez

(Buy Tickets)

 

June 9 - 10:00pm - Stage 3

Heather Robb, Dear Georgiana

(Buy Tickets)

 

June 10 - 10:00pm - Stage 3

Sarah Elizabeth Charles

(Buy Tickets)

 

June 11 - 7:00pm - Stage 3

Olga Kurnev

(Buy Tickets)

 

June 11 - 10:00pm - Stage 3

Dwight & Nicole

(Buy Tickets)

 

June 13 - 8:30pm - Stage 3

Alex Guthrie, RJ Bracchitta

(Buy Tickets)

 

June 13 - 10:00pm - Stage 3

Danielle Miraglia

(Buy Tickets)

 

June 14 - 10:00pm - Stage 3

Freddy & Francine

(Buy Tickets)

 

June 15 - 7:00pm - Stage 3

Steve Smith (Dirty Vegas)

(Buy Tickets)

 

June 15 - 8:30pm - Stage 3

Kendy Gable Album Release Show

(Buy Tickets)

 

June 16 - 7:00pm - Stage 3

Chelsey Green & The Green Project

(Buy Tickets)

 

June 16 - 8:30pm - Stage 3

She 3 w/ Ali Handal, Laura Clapp, & Laura B. Whitmore

(Buy Tickets)

 

June 16 - 10:00pm - Stage 3

Eden Bareket

(Buy Tickets)

 

June 17 - 8:30pm - Stage 3

Hayley Reardon

(Buy Tickets)

 

June 18 - 7:00pm - Stage 3

Maelyn

(Buy Tickets)

 

June 18 - 8:30pm - Stage 3

James Maddock

(Buy Tickets)

 

June 19 - 10:00pm - Stage 3

Braxton Cook Quintet

(Buy Tickets)

 

June 24 - 8:30pm - Stage 3

Kwality Records presents: Dan Haedicke

"In All The Ways" Album Release Show

(Buy Tickets)

 

June 24 - 7:00pm - Stage 3

Spooky Ghost

(Buy Tickets)

 

June 25 - 6:15pm - Stage 3

Me & Molly w/ The Black Feathers

(Buy Tickets)

 

June 26 - 10:00pm - Stage 3

Mick Hargan w/ Hidden Cabins, Two Girls, Brian Rothenbeck, Cammy Black

(Buy Tickets)

 

June 29 - 7:00pm - Stage 3

Dylan Jakobsen

(Buy Tickets)

 

July 6 - 7:00pm - Stage 3

Nadav Remez

(Buy Tickets)

 

July 18 - 7:00pm - Stage 3

Carter Hulsey

(Buy Tickets)

 

July 22 - 7:00pm - Stage 3

Talk Music Talk with Boice: In Conversation with Samora Pinderhughes (plus performance)

(Buy TIckets)

 

July 22 - 10:00pm - Stage 3

Curtis Peoples

(Buy Tickets)

 

July 23 - 8:30pm - Stage 3

Jeff Campbell, Megan Slankard, Matthew Szlachetka

(Buy Tickets)

 

July 25 - 8:30pm - Stage 3

Jesse Harris

(Buy Tickets)

 

July 28 - 8:30pm - Stage 3

Jamie Kent

(Buy Tickets)

 

August 19 - 8:30pm - Stage 3

Addi & Jacq

(Buy Tickets)

 

 

 

 

Mailing List